Mažoretky-Ždánice

Témata

Úspěchy

POLSKO - Reńska Wieś 30.6. - 1.7.2012

Mezinárodní festival mažoretek

Mirabell baton - 2.místo

Mirabell pompom - 1.místo

miniformace baton juniorky - 3.místo

miniformace baton seniorky - 2.místo

 Martrina Gulišová byla zvolena MISS festivalu

Vrbovčiansky pohár 16.6.
Baton Sluníčka - 1.místo
 Mirabell - 1.místo
Pom-pon Sluníčka - 2.místo
Mirabell - 1.místo
Show Mirabell - 2.místo
Mini pom-pon Sluníčka - 2.místo
Duo baton Verča a Angelika - 1.místo
Sólo pom-pon Verča Š. - 1.místo
Duo pom-pon Denča a Pája - 3.místo

Vyškov 10.6. - finále MAC

Mini baton děti - Čiperky 2.místo - I. vícemistryně ČR

Telč 26.5. - Soutěž o střevíček z pohádkové Telče

Sluníčka pompony - 2.místo

Mirabell - 2.místo


Karviná 19.5. - semifinále sóla IMA

Veronika Chovancová a Angelika Santlerová na soutěži v sóloformacích vybojovaly postup do finále MČR IMA.

 

12.5.2012 Dubňany - poslední soutěž SAM

Baton : sólo děti Kristýnka Plachá 3.místo

sólo juniorky Veronika Chovancová 2.místo

         miniformace kadetky 1.místo

Pompony : kadetky - Sluníčka 2.místo

            juniorky - Mirabell 3.místo

Rekvizity : Mirabell - 2.místo

Rodičovský tým : Mamkynej - 2.místo

 

Moravská Nová Ves 22.4. - soutěž IMA
Pompony:
Skupina kadetky - Sluníčka 3.místo
Skupina juniory - Mirabell 2.místo
Miniformace kadetky - Sluníčka 2.místo
Trio juniorky Mirabell 3.místo
Hůlka:
Sólo seniorky - Verunka Chovancová 3.místo

 

Těšany 14.4.2012 - soutěž MAC

Baton 

Miniformace děti - Čiperky 2.místo

Miniformace juniorky - Mirabell 3.místo

Sólo juniorky - Veronika Chovancová 1.místo

Sólo seniorky - Pavlína Mrkvová 3.místo

Skupina kadetky - Sluníčka 3.místo

Skupina juniorky - Mirabell 3.místo

 Pompony
 miniformace kadeteky - Sluníčka 2.místo

Praha - Radotínský pohár  17.3.2012

Miniformace juniorek - 3.místo

Podhostýnský pohár 10.3.2012 

Sólo děti - Kristýnka Plachá 2.místo

Sólo juniorky - Angelika Santlerová 3.místo

Sólo seniorky - Veronika Chovancová 3.místo

Miniformace děti - Čiperky 3.místo

Pompony seniorky -  Mirabell 3.místo

 

Bratislava 3.3.2012 soutěž Pohyb bez bariér

Děti hůlka - Čiperky 3.místo

Kadetky hůlka - Sluníčka 2.místo

Kadetky pompony - Sluníčka 3. místo

Juniorky pompony - Mirabell 2.místo

 

Soutěž SAM Žarošice 29.10.2011

Sólo hůlka děti: Kristýnka Plachá 2.místo

 kadetky: Dana Chovancová 4.místo

Eliška Ivičičová 6.místo

obě postup do finále

 juniorky : Veronika Chovancová 1.místo

Angelika Santlerová 5.místo

Andrea Honzírková 6.místo

všechny tři postup do finále

Duo-trio hůlka kadetky: Lenka Roštínská a Natálie Zajdáková 5.místo

juniorky: Veronika Chovancová a Jiřina Horáková 2.místo

Andrea Honzírková a Angelika Santlerová 3.místo

obě dua postup do finále

Sólo pompony kadetky: Eliška Škrháková 4.místo - postup do finále

Veronika Šlapalová 5.místo

 juniorky: Jiřina Horáková 2.místo - postup do finále

Skupiny kadetky hůlka: Sluníčka 4.místo postup do finále

 juniorky hůlka: Mirabell 1.místo - postup do finále

 kadetky pompony: Sluníčka 2.místo - postup do finále

juniorky pompony: Mirabell 2.místo - postup do finále

Miniformace kadetky hůlka: Sluníčka 3.místo - postup do finále

 juniorka hůlka: Mirabell 3.místo

 seniorky hůlka: Roxanky 3.místo

 juniorky pompony: Mirabell 1.místo - postup do finále

Skupiny rekvizity juniorky: Mirabell 2.místo - postup do finále

Rodičovský tým: Mamkynej 1.místo - postup do finále

 8.10.2011 Súťaž o cenu  Mažoretiek Taktik Sobotište

Skupiny hůlka: Sluníčka 2.místo

Mirabell 1.místo

Skupiny pompony : Sluníčka 3.místo

Mirabell 2.místo

Skupiny show: Mamkynej 2.místo

Valtice finále MČR 4.5.2011

Sólo Juniorky  Denisa Defeldová  8.místo

Trio juniorky Lenka Mašindová,Adéla Večeřová,Denisa Defeldová  17. místo

Mini formace juniorky Lenka Mašindová,Veronika Chovancová,Adéla Večeřová,denisa Defeldová 18.místo

 

DĚTI FITNESS PRAHA finále 29.4.2011

Skupiny pom pon Sluníčka 2.místo

Berušky 2.místo

Skupiny hůlka Berušky 3.místo

Hromadná skladba HULA HULA  v počtu 72 mažoretek 1.místo

Soutěž o pohádkový střevíček z Telče 28.4.2011

Skupiny hůlka Sisinky 3.místo

Hvězdičky 1.místo

Berušky 2.místo

Skupiny Free Style Hvězdičky 2.místo

Berušky 2.místo

Rodičovský tým Mamkynej 2.místo

Finále soutěže SAM 7.5.2011

Sólo děti  Sára Klimková  1.místo

Eliška Hrabcová 2.místo

Žaneta Stávková 3.místo

Sólo juniorky   Veronika Chovancová 1.místo

Lenka Mašindová 2.místo

Sólo kadetky pom pon Eliška Škrtáková 2.místo

Veronika Šlapalová 3.místo

Sólo juniorky pom pon Adéla Večeřová 2.místo

Veronika Chovancová 3.místo

Trio juniorky Lenka Mašindová,Denisa Defeldová,Tereza Bekerová 3.místo

Skupiny hůlka Sisinky 3.místo

Berušky 1.místo

Skupiny pom pon Sisinky 3.místo

Berušky 3.místo

Skupiny Free Style Hvězdičky 1.místo

Berušky 3.místo

Rodičovský tým Mamkynej 1.místo

Těšany kvalifikace 23.4.2011

Berušky hůlka 3.místo postup do semifinále MČR

Sluníčka pom pon 3.místo postup do semifinále MČR

Hvězdičky pom pon  3.místo postup do semifinále MČR

Berušky pom pon 2.místo postup do semifinále MČR

Sólo juniorky - Denisa Defeldová 4.místo postup do finále MČR

Trio juniorky - Adéla Večeřová,Denisa Defeldová a Lenka Mašindová postup do finále MČR

Mini formace juniorky - Lenka Mašindová,Adéla Večeřová,Veronika Chovancová, Denisa Defeldová

DĚTI FITNESS OTROKOVICE 16.4.2011

Sluníčka hůlka  2.místo -  postup do finále

Sisinky hůlka 3.místo - postup do finále

Berušky pom pon  3.místo - postup do finále

Hromadná skladba Hula Hula 1.místo - postup do finále

Podhostýnský pohár 5.3.2011

Berušky  hůlka  -  1.místo

Sisinky hůlka  -  2.místo  

      

Soutěž SAM 30.10 2010 

Sólo baton-  děti  1.místo Sára Klimková

                             2.místo Žaneta Stávková

                             3.místo Eliška Hrabcová

Sólo -  kadetky   získala postup do finále Veronika Potěšilová

            juniorky    1.místo  Veronika Chovancová

                             2.místo  Lenka Mašindová

Duo kadetky    Natálie Pavézková,Veronika Potěšilová  1.místo

Trio juniorky-    Lenka Mašindová,Tereza Bekerová,Denisa Defeldová   1.místo

Sólo pom pon – kadetky -   Eliška Škrháková             1.místo

                                                 Veronika Šlapalová    2.míst

juniorky  -   Veronika Chovancová   1.místo

                     Adéla Večeřová           2.místo

Seniorky  -   Veronika Sovková         1.míst

Skupiny hůlka – děti  Sisinky                      1. místo

                             kadetky Hvězdičky         1.místo

                              juniorky  Berušky          1.místo

                    Všechna děvčata postopila do finále

                             seniorky                          3.místo

Skupiny pom pon – kadetky Hvězdičky      2.místo

                                                   Sluníčka   3.místo

                                    juniorky Berušky     2.místo

                                    seniorky  Roxanky   3.místo

Skupiny  děti MIX  Sisinky                1.místo

                kadetky MIX Hvězdičky    2.místo

Skupiny  kervizity kadetky                1.místo

 

Soutěž o putovní pohár starosty Vacenovic 19.6.2010

 

 

Sisinky  - 1. místo

Hvězdičky – 1.místo

Berušky – 1.místo

Berušky získaly titul absolutní vítěz pro rok 2010.Domů přivezly  vyřezávanou mažoretku jako putovní pohár .

 

Soutěž o pohádkový střevíček z Telče 29.5.2010

 Naše nejmladší Sisinky zde poprvé vystoupily.Na medaili nedosáhli ,ale skončily na 4. místě

Hvězdičky  v kategorii  kadet -   2 místo

Berušky     v kategorii  junior  -  2.místo

Motýlci      v kategorii  senior  - 2.místo

Mamkynej (naše maminky ,které také poprvé soutěžily) 1. Místo

Domů jsme přivezly skleněný střevíček.

 

Těšany kvalifikace 18.4  2010

 Sólo – juniorka  - Denisa Defeldová 1.místo postup do finále MČR

        Mini formace   - kadetky 2. místo postup do finále MČR

     - juniorky 4.místo postup do finále MČR

Formace Baton  - Sluníčka,Hvězdičky,Berušky postup do semifinále do  Vyškova

Formace pom pon – postoupily všechny skupiny do semifinále

        FREE STYLE – cvičení s rekvizitami.Soutěže se zúčastnily ve společné skladbě Berušky a Hvězdičky – postoupily do finále  MČR.

 

 

 

 

  

 

 


  

 

Mirabell pompony - 1.místo

miniformace baton jun. - 3.místo

miniformace baton sen. - 2.místo

Martina Gulišová byla zvolena MISS Mažoretka Festivalu

1  
2  
3